Učení je hra
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Bc. Kateřina Šonková

Katka
Jmenuji se Kateřina Šonková a zastřešuji především předmět němčina, jelikož se výuce tohoto jazyka věnuji již velmi dlouho a mám s jeho výukou bohaté zkušenosti.
Profesně jsem se věnovala především zahraničnímu obchodu, kde jsem využila jak své jazykové znalosti, tak i ekonomické vzdělání. Letos absolvuji i odborný kurz věnovaný tématice lektorů, výuky, pořádání odborných kurzů a vzdělávacím metodám, což mou kvalifikaci pro tuto činnost ještě více prohloubí.

 

Mám široké spektrum zájmů, od četby přes sport až po nejrůznější projekty zaměřené na rozvíjení možností uplatnění všech bez výjimky.
Z mých zájmů a koníčků nakonec vznikl projekt „Učení je hra“, který máte možnost prostudovat na našich stránkách. Snažím se pro spolupráci hledat v řadách kamarádů, které znám a mám k nim důvěru, neboť důvěra se buduje dlouho a některé věci se bez vzájemné důvěry dělat nedají, leda těžko.

 

Proč jsem se do tohoto projektu pustila? Protože věřím, že je schopen uspokojit mnoho potřeb, vyjít vstříc těm, kterým je potřeba vyjít vstříc a protože věřím, že pomáhat má smysl. Maminka mi říkávala: „Starších si važ, slabším pomáhej“ a já se touto její radou řídím celý život. Myslím si, že je to dobrá rada.
Věřím, že se nám podaří překonat všechny těžkosti a překážky a jednoho dne se budeme moci všichni na naše dílo podívat a s dobrým pocitem říci, že se podařilo, že jsme se cestou neztratili, ani neodchýlili.

 
 

Více můžete nalézt zde
logo_linkedin_92x22

LinkedId